Menü
Sepetim

SIKÇA SORULAN SORULAR

Beton Avize'nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı MNG Kargo'dur.

Beton Avize olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, yılbaşı, bayram, anneler günü ve babalar günü gibi özel günlerde ise yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

Eğer ürününüz en geç 10 gün içerisinde adresine ulaşmazsa destek@betonavize.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (08:00-18:00) dahilinde 0534 822 38 53 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizle iletişime geçerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile göndermekteyiz. (Toplu alımlar için geçerli değildir.)


Siparişiniz size ulaştığında bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişin geçin.

Siparişinizin onayı henüz verilmemişse, mesai saatleri (08:00-18:00) içerisinde 0534 822 38 53 numaralı WhatsApp destek hattımızdan, mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde ise destek@platinavize.com adresinden bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz. İsteğiniz üzerine size bu konuda destek verilecek ve gereken düzenleme yapılacaktır. Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.


Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir. Hem sitemizdeki Hesabım sayfasından hem de kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.


Sipariş ettiğiniz ürünler, kargo yetkilisi tarafından; size, betonavize.com alışveriş sayfasında belirtmiş olduğunuz başka bir isme ya da ispatlandığı takdirde 1. dereceden akrabanıza resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilecektir.


Eğer alıcı değişikliği yapmayı istediğiniz sipariş, kargo firmasına teslim edilmemişse destek@betonavize.com adresinden veya hafta içi günlerde mesai saatleri (08:00-18:00) içerisinde 0534 822 38 53 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bu konuda destek alabilir, gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. Maalesef, siparişinizin kargo firmasına teslim edildiği durumlarda değişiklik yapılamamaktadır.

betonavize.com üzerinden Tüm Türkiye'ye gönderim sağlayabilirsiniz.

betonavize.com olarak yurt dışına da gönderim yapabiliyoruz. Yurt dışı kargo bedelleri alıcıya aittir.

Aynı siparişte birden fazla adrese gönderim yapılması mümkün olmadığından her bir farklı adrese gönderim için yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.

Fotoğraf kaynaklı ürün renklerinde açıklık veya koyuluk olabilmektedir.


Deneyiminizi geliştirmek için, giriş bilgilerini depolamak ve güvenli bir bağlantı sağlamak, işlevselliği optimize etmek için istatistik toplamak, ziyaret istatistikleri oluşturmak ve içeriği ilgi alanlarınıza göre uyarlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atmaya devam ederek, bu çerezlerin kullanımını kabul edersiniz.