Menü
Sepetim

Hakkımızda

betonavize.com bir Platin Aydınlatma kuruluşudur. Platin Aydınlatma olarak 1996 yılından beri Türkiye’de aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekteyiz.


Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup, en iyi malzeme ve en iyi işçilikle üretmekteyiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve mekanlara en uygun tarzda ürünleri, en iyi şekilde üretiyoruz.

Amacımız siz değerli müşterilerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti vermek olacaktır.


Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, tecrübeli personel ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir kârlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir işletme olmaktır.


Vizyonumuz

Sürekli gelişme ve değişime açık olan, modern teknoloji ve toplam kalite anlayışı içerisinde çalışmayı ilke edinmiş bir firma olarak üstlendiğimiz işleri doğru, eksiksiz ve zamanında teslim ederek güvenilir hizmet sunmak, müşterilerimizin memnuniyeti, tüm hizmetlerimizde kalitenin sürekliliği, çevrenin korunması ve iş güvenliği temel prensibimizdir.


Deneyiminizi geliştirmek için, giriş bilgilerini depolamak ve güvenli bir bağlantı sağlamak, işlevselliği optimize etmek için istatistik toplamak, ziyaret istatistikleri oluşturmak ve içeriği ilgi alanlarınıza göre uyarlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atmaya devam ederek, bu çerezlerin kullanımını kabul edersiniz.