Menü
Sepetim

Abajur

Beton görünümlü abajur, günümüzde sıklıkla kullanılan bir dekorasyon trendidir. Bu abajurlar, beton malzemesinden yapılmış gibi görünen ama yüksek dayanıklı fiberglas malzemelerden yapılmış olup, üstü beton görünümlü sıvayla kaplanmış olan abajurlardır. Bu abajurlar, betonun doğal ve estetik görünümünü sağlar ve ev veya iş yerlerinde sade ve minimal bir dekorasyon arayanlar için idealdir.
Brand: Beton Avize
Ürün fiberglas malzemeden yapılmış olup üstü beton görünümlü sıva ile kaplanmıştır.Üründe standart olarak siyah renkte kumaş üstüne krom elkamet detaylı şapka ve siyah kablolu arapuar kullanılmaktadır...
Brand: Beton Avize
Ürün fiberglas malzemeden yapılmış olup üstü beton görünümlü sıva ile kaplanmıştır.Üründe standart olarak gri renkte kumaş şapka ve siyah kablolu arapuar kullanılmaktadır...
Brand: Beton Avize
Ürün fiberglas malzemeden yapılmış olup üstü beton görünümlü sıva ile kaplanmıştır.Işık, açı, boya kaynaklı fotoğraflarda ton farkları olabilir. Güncel renk tonu ve şapka ile alakalı sorularınız için WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Üründe standart olarak 1.5 metre boyunda beyaz&nb..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Deneyiminizi geliştirmek için, giriş bilgilerini depolamak ve güvenli bir bağlantı sağlamak, işlevselliği optimize etmek için istatistik toplamak, ziyaret istatistikleri oluşturmak ve içeriği ilgi alanlarınıza göre uyarlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atmaya devam ederek, bu çerezlerin kullanımını kabul edersiniz.